Reprezentanti Vanzari Iasi, Cluj

Candidatul ideal

Candidatii trebuie sa aiba:
- Abilitati de vanzare (talent nativ cultivat sau nu);
- Cunostinte medii de operare PC si limba engleza
- carnet de conducere auto.
- experienta in vanzari in piata medicala sau farmaceutica (in special vanzari catre spitale) -obligatoriu
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Persoana organizata, orientata catre client, abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere;

Descrierea jobului

Pentru forta de vanzare recrutam Reprezentanti Medicali, avand urmatoarele atributii si responsabilitati:
- Contactarea clientilor potentiali, stabilirea intalnirilor cu factorii de decizie;
- Prezentarea produselor ROVAL MED la sediul potentialilor clienti;
- Incheierea contractelor de vanzare a produselor ROVAL MED.

Pentru candidatii selectati, ROVAL MED asigura:
Facilitati de munca:
- telefon mobil;
- laptop;
- masina de serviciu

Remuneratie:
- fixa;
- variabila - comision, acordat in functie de rezultate.

Alte facilitati:
- bonuri de masa
- bonusuri speciale

CV-urile le puteti trimite pe adresa de e-mail: hr@rovalmed.ro specificand in titlul mesajului orasul pentru care aplicati.

TOP